Ми на зв’язку

Про нас

ЦІЛІ

ПЛАТФОРМА ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ – це незалежне об’єднання борців за правду і справедливість. Ми боремося з корупцією та  і зловживаннями влади, впроваджуємо реформи і розвиваємо громадянську активність.

НАША МІСІЯ

Ми просуваємо та впроваджуємо реформи для того, аби Україна стала заможною, технологічною та екологічно безпечною країною, а державні органи забезпечували прозорі та справедливі правила гри для громадян, бізнеса та інституцій.

ЩО МИ РОБИМО?

 Громадський Контроль систематично працює в трьох напрямках:

 Боротьба з корупцією: проведення розслідувань щодо виявлення корупції, інформування громадськості та правоохоронних органів про їх результати, тиск на владу і поліцію з метою притягнення винних до відповідальності. Наші розслідування, як правило, сфокусовані на місцевих радах і виконавчої гілки влади.

 Впровадження реформ на рівні міських рад та обласних адміністрацій.

У процесі розслідувань наші експерти знаходять безліч непрозорих або неефективних процесів.

Потім ми розробляємо пропозиції щодо реформування старих процесів або запровадження нових.

Цей напрямок діяльності передбачає проведення адвокаційних кампаній. Адже для того, щоб розроблене рішення було прийнято, потрібно пройти непростий процес «проштовхування» реформи на депутатських комісіях, попередніх обговореннях, в цілому – в бюрократичному апараті.

Розвиток громадянського суспільства.

Цей напрямок передбачає роботу з НГО та з активними громадянами, які хочуть вносити свій вклад і міняти країну на краще, але поки не знають, як це зробити і з чого почати.

Ми проводимо навчання для громадських активістів з різних аспектів контролю за владою та адвокаційної діяльності. Вчимо робити те, чим займаємося самі, і намагаємося в повному обсязі передати наш досвід і успішні кейси для тиражування і масштабування в інших населених пунктах або на рівні країни.

НАГОРОДИ

img
Нагорода від порталу zakupki.prom.ua

Громадський Контроль отримав ниpre нагород за вагомий внесок в розвиток прозорих закупівель від порталу zakupki.prom.ua, який є одним з популярних майданчиків для здійснення закупівель через Prozorro

img
Нагорода від мережі Dozorro

Команда Громадського Контролю отримала нагороди від мережі Dozorro, яка веде системне спостереження за перебігом публічних закупівель через Prozorro

img
Нагороди від Дніпро ОДА

Учасники ГромКонтролю та особисто голова Правління організації Денис Селін отримали низку нагород від Дніпропетровської ОДА за успішне впровадження системи Prozorro та внесок нашої команди у розвиток публічних закупівель в регіоні.

РІЧНІ ЗВІТИ

 • report
  2019
 • report
  2018
 • report
  2017
 • report
  2016
 • report
  2015

КОНТАКТИ

Зв’яжіться з нами